Szkolenia

Praktyczne szkolenia

Wyjątkowe szkolenie Praktyk NLP we Wrocławiu!

5 zjazdów weekendowych - 5 Twoich Weekendów Mocy
czyli 10 dni szkoleniowych pełnych nowych możliwości i rozwiązań dla Ciebie!

 

 
Chcesz skutecznie wpływać na siebie i na innych?
Chcesz rozwijać siebie i świadomie kreować swoje życie?

To jest szkolenie dla Ciebie! - czytaj dalej.

Szkolenia zamknięte - efektywna komunikacja interpersonalna i zarządzanie

czyli jak skutecznie porozumieć się z każdym, przekonywać do swoich pomysłów / idei / produktów i zjednywać do siebie innych

 

Coś "nie gra" w Twojej firmie? Kolejne zebranie przypominało pole bitwy a nie konstruktywną współpracę? Zespoły zamiast kreatywnie pracować kreatywnie się zwalczają i "gotują we własnym sosie"? Mało kto jest w stanie znieść krytykę swojej pracy, pomimo że jest informacja zwrotna od mającego rację i doświadczenie menadżera?

Domyślam się, że nie jest tak tragicznie w Twojej firmie, ale zapewne sam(a) przyznasz że umiejętność skutecznej komunikacji, efektywnego przekazywania i prezentowania pomysłów, idei, planów, jak i krytyki jest kluczowa w prowadzeniu dochodowego biznesu.

Czy wiesz, co powoduje, że czasami tak ciężko "dogadać" się z współpracownikami, podwładnymi czy szefem?

Szkolenie Skuteczna sprzedaż z zastosowaniem technik NLP i psychologii perswazji

Dlaczego tylko niektórzy handlowcy prawie zawsze słyszą "TAK!" i przekraczają plany sprzedaży?

Nowe rewolucyjnie skuteczne strategie sprzedaży radykalnie zwiększające zyski!

W dzisiejszych czasach dostarczanie informacji o produkcie / usłudze to zdecydowanie za mało aby doszło do sprzedaży. Prawdziwy sukces w sprzedaży gwarantuje posiadanie odpowiednich umiejętności komunikacji i wiedzy z zakresu psychologii perswazji.

Choć zdaję sobie sprawę, że to co napiszę w następnym akapicie nie brzmi zbyt realnie i nie jest bardzo wiarygodne, to weź pod uwagę że takie właśnie jest - dopóki nie poznasz tych niezwykle skutecznych metod. Większość uczestników naszych szkoleń mówi: "Żebym ja to wiedział z 5, 10 lat temu... Dlaczego dopiero teraz?".

 

Szkolenia zamknięte - zastosowania psychologii perswazji i NLP do efektywnej sprzedaży

czyli jak za pomocą nowoczesnych metod skutecznie sprzedawać i prowadzić marketing, przekonywać do swoich usług / produktów i sprawiać, że klienci będą kupować więcej i częściej.


Kolejny raz plan sprzedaży cudem wykonany? I nie wiesz jak uda się wykonać kolejny? A może zaczynasz dostrzegać, że handlowcy pracują na granicy swoich możliwości i sprzedaż nie chce rosnąć? Albo myślisz o radykalnym zwiększeniu sprzedaży i nie wiesz jak tego dokonać?