Rekomendacje

Przeczytaj jak oceniają współpracę ze mną moi klienci (zarówno szkoleniową jak i indywidualną)

Damian jak zwykle pokazał klasę i przeprowadził szkolenie, które zmienia życie na lepsze. Gdyby wszyscy uczestniczyli w szkoleniach Damiana, świat byłby piękniejszy. Polecam jego szkolenia zarówno jako przedsiębiorca, jak i zwykły człowiek, funkcjonujący w strukturach społecznych - dzięki Damianowi coraz efektywniej.

Piotr R. Michalak

właściciel agencji marketingowej i interaktywnej Ententa

Sesje przebiegały w miłej, luźnej atmosferze. W ogóle nie czułam skrępowania w omawianiu moich problemów. W czasie sesji dowiedziałam się tego jak radzić sobie w trudnych sytuacjach, jak zamieniać stwierdzenie „nie wiem” na ciekawość, jak odpierać doradzanie innych i potrafić ocenić czy aby te rady są dla nas dobre i czy w ogóle brać je pod uwagę. Ponadto na spotkaniach dowiedziałam się, że człowiek chodzi ciągle tymi samymi tunelami, które sobie stworzył i aby wyjść z ciągłej monotonii czy danej sytuacji to trzeba wydrążyć sobie nowe lepsze tunele.

Na własnym przykładzie zauważyłam, że sesje z Damianem pokazały mi że czasami niewiele potrzeba żeby żyć inaczej. Zwykłe trzy głębsze oddechy powodują że nasza postawa się prostuje, głowa unosi się do góry i człowiek staje się pewniejszy (jedna z sugestii Damiana). Po spotkaniach z Damianem moje życie się zmienia, w lipcu przeprowadzam się wraz z mężem i dwojgiem dzieci do Anglii. Jak na razie wszystko się dobrze układa ja i mąż mamy już załatwioną prace, dzieci szkołę, mieszkanie. Parę miesięcy temu w ogóle nie brałam pod uwagę takiego rozwiązania, ale teraz widzę że to bardzo dobra decyzja. Gwarantuje nam wszystkim rozwój.

Fajne jest to, że na sesjach skupialiśmy się na tym co jest teraz i ma być potem, a nie na wyciąganiu przeszłości i użalaniu się nad sobą. Myślę, że osoby które czują że coś w ich życiu jest nie tak i chciały by się dowiedzieć jak to zmienić to sesje z Damianem na pewno w tym pomogą. Polecam !!!!

ILONA

księgowa

Damian jest trenerem który niezauważalnie stwarza komfortowe warunki do rozmowy, jest spokojny, rzeczowy, świetnie przygotowany, w dziesiątkę trafia z pytaniami, świetnie podsumowuje. Gorąco polecam! jest godny zaufania!

Berenika

projektantka

Na końcu kursu spojrzałam na swoje oczekiwania pisane na początku kursu i bardzo pozytywnie się zdziwiłam jak wiele się zrealizowało. Mam teraz narzędzia aby zmieniać swoje życie i wiem, że nastąpiło to już w bardzo dużym stopniu podczas kursu. Wiem, że moje życie już się zmieniło w bardzo pozytywny sposób, a co to dopiero będzie za kilka dni, tygodni, miesięcy. To będą na pewno wręcz niesamowite zmiany. Co do kursu to REWELACJA. Super ludzie, atmosfera. Wspomnienia, do których na pewno będę wiele razy wracać. Mam teraz energię niesamowitą, aby zmierzyć się ze światem. Wiem, że czekają mnie tylko pozytywne rzeczy i już nie mogę się doczekać kiedy one nastąpią 😉 jest MEGA 😉

KASIA

Damian jest świetnym trenerem, stwarza bardzo komfortowe warunki podczas sesji, świetnie pomaga znaleźć odpowiedzi na nurtujące pytania, jednocześnie niczego nie narzucając i poświęcając całą swoją uwagę drugiej stronie. Dzięki dyskretnej pomocy czułam caly czas, jakbym to ja sama przechodziła przez sesję. Gorąco polecam.

Dominika

studentka

Udział w szkolenuiu prowadzinym przez Damiana to jeden z punktow zwrotnych w moim życiu.

Już od dłuższego czasu czułam że, moje życie jest niepełne, staje sie coraz bardziej szare i monotonne. Miałam wrażenie, że bezwiednie wsiadłam do pociągu, który pędzi w nieznaną mi stronę.
Wiedziałam, że coś się musi zmienić, że można żyć inaczej , lepiej , szczęśliwiej … i stało się.

Trafłam na szkolenie Damiana. Mile zaskoczył mnie jego profesjonalizm i rzeczowość . Od razu było widać, że lubi to co robi, że pomoc ludziom takim jak ja to jego pasja !

Szkolenie opierało sie nie tylko na „suchej teorii”, ale było poparte ćwiczeniami praktycznymi, które otwierają umysł i pozwalają zauważyć, że twoje życie może się zmienić na lepsze Tu i Teraz. NATYCHMIAST.

Teraz moja efektywność działania wzrosła 10 – krotnie. Emocje które wcześniej mi przeszkadzały budują mój sukces.
Moja komunikacja z innymi ludzmi znacznie się poprawiła i co istotne, jestem jej świadoma. Umiem konstruktywnie przyjmować komplementy i głosy krytyki.

To ja kreuję zmiany, które w efekcie tworzą moje życie !
Już nie czuję, że jestem bezwiednym pasażerem pędzącego pociągu, ale w pełni świadomym maszynistą.

No i pociąg jest teraz mój !

Mariola Włodarczyk, Cżestochowa

przedsiębiorca

Cieszę się, że mogłam uczestniczyć w Twoim szkoleniu.

Informacje i wiedza, które zostały przekazane bardzo mi pomogły, przede wszystkim, w odkryciu trudności z komunikacją ze sobą samą i z odbiorem siebie przez siebie.

Proponowane na szkoleniu techniki są proste w zastosowaniu i bardzo szybko przynoszą efekty w postaci innego postrzegania problemu, nad którym pracuję. To zwiększa motywację do dalszego działania.

Rozpoczęłam pracę ze sobą, czyli najtrudniejszym człowiekiem z najbliższego otoczenia, porozumienie z innymi zmienia się na zasadzie analogii. Odczuwam zmiany i bliscy mi również. Obserwując moje zachowanie sami się zaczynają zmieniać, bez bezpośrednich wskazówek, zwłaszcza córka.

Szkolenie zostało przeprowadzone bardzo profesjonalnie.

Jestem zadowolona, że w początkowym etapie pracy nad swoim rozwojem osobistym trafiłam właśnie na to szkolenie do Wrocławia.

Bożena, 38 lat

przedsiębiorca

Jestem psychologiem. Na praktyka NLP prowadzonego przez Damiana pojechałam z ciekawości. W całym toku studiów żaden z wykładowców nawet się nie zająknął na temat programowania neurolingwistycznego. Czasami w kuluarach szeptem ktoś coś wspomniał, ale niespecjalnie konkretnego.. Po ukończeniu studiów wchłonął mnie rynek pracy (sprzedaż), związki (średnio nie-udane), czyli życie przeciętne. W pewnym momencie zmusiło mnie to do refleksji i poszukiwań alternatywnych rozwiązań. Znów natknęłam się na NLP. Tym razem zagłębiłam się w temat – szukałam, jak to po studiach akademickich – podstaw teoretycznych, naukowych dowodów. Znalazłam same entuzjastyczne opinie normalnych ludzi, podparte autorytetami terapeutów, o których słyszałam lub uczyłam się wcześniej. To mnie zachęciło. Pojechałam dość sceptycznie nastawiona – recepta na błyskawiczny wielopoziomowy sukces podana w 7 dni wydawała mi się sporą naiwnością.

Po tych 7 dniach moje nastawienie do wyniesionej z uniwersytetu wiedzy zmieniło się o 180°. Przewartościowałam swoje przekonania, cele i marzenia, odkryłam metody zarządzania swoim stanem, tak by zawsze czuć się komfortowo, poznałam sposoby programowania mojej przeszłości i przyszłości, aby mnie wspierały a nie obciążały. Dzięki świetnie prowadzonym zajęciom-warsztatom ja – psycholog, nauczyłam się metod naprawdę skutecznej komunikacji z drugim człowiekiem. To było jak objawienie.

Na Mastera jeździłam już z zapałem neofity. Nie mogłam się doczekać kolejnych zjazdów. W grupie było kilku innych psychologów. Wspólnie zastanawialiśmy się, dlaczego w programie studiów nie ma zajęć z NLP. Dlaczego, skoro to tak proste i cholernie skuteczne narzędzia do pomagania innym, brakuje ich w edukacji ?pomagaczy”… Po co prowadzić 5-letnią, często nieskuteczną terapię np. agorafobii i męczyć klienta, skoro można zastosować jedno z wielu narzędzi NLP i usunąć fobię 15 minutową sesją.

To akademickie rozważania, można się wciągnąć w niepotrzebne teorie spiskowe itp. My postanowiliśmy pokazywać, że TO działa. Na spotkaniu z koleżankami z roku, gdy powiedziałam, że znam i stosuję NLP usłyszałam, że ?przeszłam na ciemną stronę mocy”. Szanuję ich opinię. Wiem też z własnego doświadczenia, że na początku wygląda to mało wiarygodnie, ale po bliższym poznaniu i zastosowaniu w praktyce – działa i pomaga. Mnie, moim znajomym, moim klientom. Przykład: dzięki odrobinie NLP przy negocjowaniu warunków umowy w nowej pracy dostałem pensję wyższą o – właśnie policzyłam – 67,5%. To chyba niezłe osiągnięcie 😉

Zachęcam zaciekawionych do zapoznania się z NLP. Zaręczam, że odmieni to ich życie. Zapewniam, że zdecydowanie na lepsze.

Wiem, jak to wygląda. I brzmi. Jak reklama jeszcze jednego cudownego środka na wszystko. Nie musisz mi wierzyć. Wystarczy, że choć na chwilę wyobrazisz sobie, jakby wyglądało Twoje życie, Twoja praca, Twoje związki i relacje z innymi, gdybyś to Ty mógł lub mogła dyktować warunki, osiągając sukces i satysfakcję każdego dnia. NLP daje takie umiejętności. Tylko od Ciebie zależy, czy wykorzystasz nadarzającą się okazję i nauczysz się zmieniać Twoje życie.

I to ci, którzy nie chcą poznać tych narzędzi pozostaną po ciemnej stronie mocy. Do czasu aż zmądrzeją. Tylko po co marnować tyle czasu… 😉

Magdalena J.

psycholog

…szczerze mówiąc, nie tyle ja bezpośrednio korzystam z powierzonych nam na szkoleniu narzedzi, co moi znajomi na których je stosuję:) Już tłumaczę: w wielu przypadkach moi przyjaciele nie potrafili sobie poradzić z jakimiś trudnymi sytuacjami w życiu i wtedy właśnie stosowałam na nich poznane metody! Jesli chodzi o skutki to.. świetne. dawno nikt mi tak nie dziękował za pomoc jak oni:) Wyobrażam sobie zatem jaką masz przyjemną funkcję i jak miło skarbić sobie tak wielką wdzięczność wielu uczestników.

Mnie bezpośrednio pomogła metoda wczuwania się w sytuacje innych w czasie konfliktów, tudzież sytuacji na pograniczu konfliktu- obeszło sie bez sprzeczek i kłótni, a skończyło na obustronnym pogłębieniu więzi.

Owszem, bardzo dużo zawdzięczam temu szkoleniu. Chcę jednak zwrócić uwagę na to, iż wielokrotnie już wcześniej, ale w sposób nieświadomy korzystałam z owych narzędzi. szkolenie zatem było formą uświadomienia sobie czynników prowadzących do sukcesów- mniejszych i większych. Świadomość w tym przypadku jest podstawą (…) sukcesu – umożliwia świadome powtarzalne, wywoływanie czynników prowadzacych do sytuacji pozytywnych i satysfakcjonujących.

Gosia z Krakowa

Brzmi to odrobinę niedorzecznie, ale czuję całą sobą, że już wszystko będzie inaczej. Metody, których nauczyłam się na kursie spowodowały, że każdy cel wydaje mi się możliwy do osiągnięcia. Mam uczucie bardzo dobrze zrobionej roboty, która zmieniła moje życie. Zrozumiałam dlaczego opieram się zmianom ? umiem już pracować tak, by przeprowadzać w sobie zmiany dla mnie właściwe i czerpać z tego mega-radochę! Kurs NLP i towarzyszące mu zdarzenia odczuwam tak jakby plecak pełen kamieni został mi zdjęty z pleców – a teraz już wiem, jak iść przez życie bez zbierania nowych kamieni. Fajnie mi jest. Bardzo. Dziękuję!

Hanna

Wszystko było super. W moim życiu wprowadzę tyle zmian, mam tyle nowych pomysłów na siebie, że aż głowa mała 😉 Nie miałam pojęcia, że moje życie może być aż tak fajne. I mam niepohamowaną ochotę na to, żeby tą „fajność” rozdawać bliskim. A tak z takich małych szczególików to nie sądziłam, że mogę polubić i przekonać się do transu, a właściwie to NIE? Jakby to ująć? Hmmm. Zawsze wiedziałam, że trans jest skuteczny i przyjemny. I mogę sobie podziękować, że zapisałam się na ten kurs i że wybrałam właśnie ten, a wam mogę podziękować za to, że spełniliście moje oczekiwania z dużym zapasem. Trudno ująć w słowa stan, w jakim właśnie jestem, ale gdybym miała to zrobić to byłaby to: WSZECHBŁOGIA ZADOWOLOMOC. Dla wszystkich!

Renata P.