O mnie

Zebrałem wiele praktycznych doświadczeń w kilku branżach działając w biznesie od 1996 roku. Aktualnie koncentruję się na coachingu, doradztwie i szkoleniach. Prowadzę sesje coachingowe stacjonarnie we Wrocławiu jak również sesje coachingu przez Skype.

Zdobyłem uprawnienia trenerskie NLP (programowanie neurolingwistyczne), ukończyłem certyfikowane szkolenie na coacha ICF, Posiadam międzynarodowe certyfikaty Practitioner in the Art of NLP, Master Practitioner in the Art of NLP, Training Design Specialist. Prowadzę szkolenia otwarte i zamknięte z zakresu umiejętności miękkich ze szczególnym naciskiem na umiejętności komunikacyjne i zarządzanie swoim stanem emocjonalnym.

Prywatnie jestem mężem i ojcem dwóch synów. 

Uważam, że niezależnie od przyjętej metody czy to szkolenia, coachingu, mentoringu zawsze chodzi o poszerzenie naszej świadomości siebie i interakcji międzyludzkich. Korzystając z określonych narzędzi możemy ułatwić sobie życie, wznieść swój biznes na wyższy poziom i po prostu czerpać więcej satysfakcji ze swojego życia i otoczenia. Cieszę się, że moi klienci obdarzają mnie zaufaniem i mogę uczestniczyć w tych procesach.

Wielką satysfakcję sprawia mi obserwowanie, jak moi klienci rozkwitają, znajdują nowe ścieżki działania, skutecznie pokonują problemy i wyzwania.

Miej na uwadze, że robienie wciąż tego samego i oczekiwanie innych rezultatów to... definicja szaleństwa. Jeśli chcesz coś zmienić, musisz coś zmienić. Być może to, że czytasz te słowa to nie przypadek i właśnie jesteś o krok od zrobienia czegoś nowego...

Jeśli masz wrażenie albo poczułeś, że możesz i chcesz skorzystać ze współpracy ze mną albo masz jakieś pytania - zadzwoń 602 249 423 lub skorzystaj z kontakt.

Owocnego dnia i najlepszych dla Ciebie decyzji 🙂