pytlowany.pl

Szkolenie skuteczna sprzedaż

Szkolenie Skuteczna sprzedaż z zastosowaniem technik NLP i psychologii perswazji

Dlaczego tylko niektórzy handlowcy prawie zawsze słyszą „TAK!” i przekraczają plany sprzedaży?

Nowe rewolucyjnie skuteczne strategie sprzedaży radykalnie zwiększające zyski!

W dzisiejszych czasach dostarczanie informacji o produkcie / usłudze to zdecydowanie za mało aby doszło do sprzedaży. Prawdziwy sukces w sprzedaży gwarantuje posiadanie odpowiednich umiejętności komunikacji i wiedzy z zakresu psychologii perswazji.

Choć zdaję sobie sprawę, że to co napiszę w następnym akapicie nie brzmi zbyt realnie i nie jest bardzo wiarygodne, to weź pod uwagę że takie właśnie jest – dopóki nie poznasz tych niezwykle skutecznych metod. Większość uczestników naszych szkoleń mówi: „Żebym ja to wiedział z 5, 10 lat temu… Dlaczego dopiero teraz?”.

 

Nie wiem, czy jesteś w stanie sobie wyobrazić jak idziesz do swojego najtrudniejszego klienta, zaczynasz rozmowę, mówisz parę zdań i po drugiej stronie widzisz narastającą chęć do kupna i znikające wszelkie opory… Jak masz świadomość tego, że wiesz, jak prezentować swoją ofertę powodując u słuchaczy nieodpartą chęć kupna. I Twoja sprzedaż wzrasta nie o parę procent, ale o 50, 100%, 180%…

Jeżeli coś takiego stanie się dla Ciebie codziennością, to ile jest to dla Ciebie warte?

Chcesz czekać na poznanie tej wiedzy kolejnych naście lat, kiedy już wszyscy będą z niej korzystać, czy wolisz już teraz zacząć odcinać kupony z jej stosowania?

 

Jeżeli jesteś gotów do poznania nowoczesnych i niezwykle skutecznych metod sprzedawania opartych na najnowszej wiedzy, które gwarantują wzrost sprzedaży, to właśnie jest przed Tobą okazja do ich poznania.

Czy wiesz, że zadając jedno pytanie możesz wpłynąć na przekonania i decyzje klienta?
Przypomnij sobie sytuację, kiedy wiedziałeś, że miałeś świetny produkt czy usługę dla swojego klienta, która była wręcz stworzona dla niego a klient twardo odmawiał zakupu. Jak by to było gdybyś wiedział, JAKIE pytania zadawać aby dokonać jednak tej sprzedaży?

Czy wiesz, że istnieją konkretne zwroty, słowa i zdania, które oddziaływują na podświadomość człowieka i o których niewielu ludzi wie, a które są decydujące w podejmowaniu decyzji o kupnie?
Zapewne już zauważyłeś, że większość materiałów reklamowych, które przygotowują firmy to przysłowiowe wyrzucanie pieniędzy w błoto. Przypomnij sobie jak oglądałeś jakiś folder reklamowy bądź ulotkę… Kilka rzutów okiem i … w większości przypadków do kosza.

Korzystając z psychologii perswazji i odpowiednich zwrotów i zdań przyciągniesz uwagę swoich klientów i spowodujesz, że będą chcieli kupować tylko u Ciebie i będą namawiali innych do tego.

Czy wiesz, że nawet najbardziej przekonywująca prezentacja lub oferta może zostać zepsuta, jeśli nie znasz dokładnie sposobu w jaki słowa oddziałują na umysł odbiorcy?
Wiele godzin Twojej pracy przy przygotowywaniu prezentacji czy oferty może być stracona przez nieznajomość podstawowych zasad psychologii perswazji. Czy wiesz, jak często balansujesz na granicy wyrzucenia w błoto swojego czasu i energii?

Zanim w pełni sobie uświadomisz sobie fakt, że znajomość psychologii perswazji i skutecznej komunikacji jest kluczowa do tego, żeby osiągnąć sukces w sprzedaży, dowiedz się czego nauczysz się na tym szkoleniu:

Zdobędziesz umiejętności:

  • skutecznego posługiwania się językiem perswazji i podstawowymi technikami NLP w rozmowach i prezentacjach handlowych
  • przygotowywania materiałów reklamowych i ofert, które oprócz informowania przede wszystkim SPRZEDAJĄ
  • zadawania pytań, które kierują klienta w stronę kupna, a nie „sabotują” Twoją sprzedaż
  • prezentowania swojego produktu, usługi czy pomysłu w taki sposób, aby klienci chcieli kupować i nie zgłaszali zastrzeżeń
  • zabezpieczania się przed „oporem” klienta aby uniknąć jego przełamywania
  • rozmawiania z klientem w taki sposób, żeby chciał kupować tylko u Ciebie
  • przekonywania klienta takimi argumentami, które trafią do niego
  • zmieniania materiałów reklamowych, broszur w taki sposób, aby zaczęły przyciągać klientów i generować zyski

Czas trwania szkolenia:
2 dni (16 godzin szkoleniowych)

Cena szkolenia:
970 zł

Termin:
sprawdż aktualny termin – terminarz szkoleń
lub zobacz opis szkoleń zamkniętych ze sprzedaży i marketingu i skontaktuj się z nami w celu zamówienia tego szkolenia dla Twojej firmy – kontakt

Zapewniamy materiały szkoleniowe (skrypty)
Szkolenie jest prowadzone warsztatowo. Oprócz niezbędnej wiedzy teoretycznej główny nacisk kładziemy na praktyczne umiejętności. Już podczas szkolenia będziesz mógł(a) sam(a) przekonać się jak bardzo skuteczna, efektywna i łatwa w stosowaniu jest psychologia perswazji.

Dostaniesz również 5 bezpłatnych konsultacji e-mailowych.

Skoro dotarłe(a)ś już tutaj to oznacza, że jesteś gotowy(a) aby dowiedzieć się o szczegóły lub zamówić szkolenie. Skontaktuj się już teraz – kontakt lub zadzwoń pod numer 0-602 249 423