pytlowany.pl

Efektywna sprzedaż za pomocą narzędzi NLP i psychologia perswazji

Szkolenia zamknięte – zastosowania psychologii perswazji i NLP do efektywnej sprzedaży

czyli jak za pomocą nowoczesnych metod skutecznie sprzedawać i prowadzić marketing, przekonywać do swoich usług / produktów i sprawiać, że klienci będą kupować więcej i częściej.

 

Kolejny raz plan sprzedaży cudem wykonany? I nie wiesz jak uda się wykonać kolejny? A może zaczynasz dostrzegać, że handlowcy pracują na granicy swoich możliwości i sprzedaż nie chce rosnąć? Albo myślisz o radykalnym zwiększeniu sprzedaży i nie wiesz jak tego dokonać?

Zapewne zdajesz sobie sprawę, że w dzisiejszych czasach dostarczenie informacji o produkcie / usłudze to zdecydowanie za mało aby doszło do sprzedaży. Prawdziwy sukces w sprzedaży gwarantuje posiadanie odpowiednich umiejętności komunikacji i praktycznej wiedzy z zakresu psychologii perswazji.

I jest to prawdziwe zarówno na poziomie pojedynczego sprzedawcy, jak i całego działu marketingu / sprzedaży. Po prostu czasy, kiedy wystarczyło podać krótki opis produktu/usługi i jego cenę, odeszły już w niepamięć. Te metody już nie wystarczają do sprzedaży.

U większości osób na widok sprzedawcy albo kolejnej reklamy włącza się wewnętrzny alarm pod tytułem „UWAGA, coś chcą mi sprzedać”.

Często nawet bardzo doświadczeni handlowcy rozkładają wtedy ręce i nalepiają etykietkę „trudny klient”. Podobnie dzieje się w działach marketingu – „ciężka grupa docelowa”, „trudny produkt” – zresztą sam(a) pewnie wiesz najlepiej…

Praktyczna i efektywna umiejętność „obchodzenia” tego wykrywacza sprzedaży oraz umiejętność takiego przedstawiania oferty, aby obiekcje nie miały się prawa pojawić, a zamiast nich pojawiała się nieodparta chęć kupna, jest kluczem do efektywnej sprzedaży.

Większość firm korzystających z naszych szkoleń jest zdumiona, jak duży potencjał kryje się w tych samych ludziach, którzy pracowali w działach marketingu czy sprzedaży, gdy dostali nowe, praktyczne umiejętności do ręki.

Firmy często zapominają o tym, że jedyną gwarancją powodzenia jest nieustanny rozwój – choć wiem, że Ty jesteś tego świadom(a), ponieważ czytasz te słowa.

 

Czy zastanawiałeś(aś) się, jak duży potencjał tkwi w pracownikach Twojej firmy? Czy wiesz, że stoisz przed okazją, żeby go w pełni uaktywnić? Po co czekać aż konkurencja wypchnie Twoją firmę z rynku?

Wykonaj ruch do przodu, skontaktuj się z nami i sprawdź, które nasze szkolenie da Twojej firmie najwięcej korzyści i naprawdę zwiększy skuteczność sprzedaży:

Marketing, sprzedaż

 • Tajniki skutecznego marketingu
  Jak sprzedawać lepiej, więcej i częściej? zapytaj o szczegóły
 • Praktyczne zastosowania psychologii perswazji w sprzedaży i marketingu.
  Poznaj najbardziej zaawansowane techniki marketingu i psychologii perswazji gwarantujące wzrost zysku – zapytaj o szczegóły
 • Skuteczne metody na radzenie sobie z „trudnymi” klientami
  Po tym szkoleniu zapomnisz, co to znaczy „trudny klient” – zapytaj o szczegóły
 • Profesjonalna obsługa klienta.
  Jak zmienić reklamacje w kolejną sprzedaż? Jak spowodować, aby klienci sami polecali usługi/produkty właśnie Twojej firmy? – zapytaj o szczegóły