Szkolenia

Praktyczne szkolenia

Zajmujemy się poznawaniem, rozwijaniem i dostarczaniem wiedzy, strategii i umiejętności związanych z szeroko pojętą komunikacją, zmianą organizacyjną i osobistą oraz NLP.

Skupiamy wokół siebie kompetentnych trenerów i specjalistów.

Naszym celem jest umożliwianie rozwoju ludziom i organizacjom, z którymi współpracujemy.

Misja

Naszą misją jest dostarczanie praktycznej wiedzy, strategii, umiejętności i usług umożliwiających efektywny i szybki rozwój ludzi i organizacji, tak aby ułatwić im osiąganie sukcesów.

Wartości

Skuteczność - nasz absolutny priorytet! Nieustannie powiększamy nasz zakres kompetencji i efektywność działania poprzez zdobywanie nowej wiedzy i nowych umiejętności.

Profesjonalizm - działamy z pasją i zaangażowaniem, efektywnie i terminowo. Jesteśmy ekspertami w naszej dziedzinie.

Spójność - aktywnie wykorzystujemy i prezentujemy to, czego nauczamy.

Uczciwość - nasze słowa pokrywają się z rzeczywistymi działaniami.

Wzajemny szacunek - podchodzimy z szacunkiem do wszystkich osób z którymi pracujemy.

Metody

Oprócz klasycznego NLP korzystamy z nurtów i dziedzin związanych z rozwojem osobistym, psychologia perswazji, sprzedażą i marketingiem. M.in. Social Panorama (Lucas Derks), modele psychologii perswazji (Kevin Hogan), modele efektywnej zmiany (Anthony Robbins), modele marketingu (Jay Abraham).

 

Założycielem i głównym trenerem w Master Way Sp. z o.o. jest Damian Pytlowany - trener i pasjonat NLP, konsultant, coach, biznesmen. Posiada międzynarodowe certyfikaty Practitioner in the Art of NLP, Master Practitioner in the Art of NLP, Training Design Specialist. Posiada dziewięcioletnie doświadczenie w biznesie. Łączy swą bogatą wiedzę i doświadczenie z zakresu NLP, generowania zmian, psychologii perswazji z łatwością jej przekazu oraz efektywnym wykorzystaniem w praktyce.